Online siteye buraya tıklayarak giriş yapabilirsiniz. (http://bdt.ventae.net/)

Covid-19'un yayılmasını sınırlamaya veya yavaşlatmaya yardımcı olmak amacı ile 2. Bilişsel Davranışçı Psikoterapiler Kongresi online olarak gerçekleştirilecektir.

Kongre Tarihi
2 - 4 Ekim 2020 tarihlerinde gerçekleştirilecektir.

Kongre Acentesi
Kongre Düzenleme Kurulu Eventa Kongre & Turizm’i 2. Bilişsel Davranışçı Psikoterapiler Kongresi resmi acentesi olarak belirlemiştir. Kongre ile ilgili talepleriniz ve sorularınız için Eventa Kongre & Turizm ile iletişime geçmenizi rica ederiz.

Kongre Dili
Toplantı resmi dili Türkçe olup, uluslararası konuşmacıların bulunduğu toplantılarda İngilizce - Türkçe - İngilizce simultane tercüme yapılacaktır.

Kongre Programı
2 Ekim 2020 Prekongre
3 Ekim 2020 Açılış ve Bilimsel Toplantılar
4 Ekim 2020 Bilimsel Toplantılar ve Kapanış

Davet Mektubu / İzin yazısı
Kongre katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek olan davet yazıları kongre organizasyon sekreteryası aracılığı ile isteyen katılımcılara ulaştırılacaktır. Bu davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılacaktır.

Katılım sertifikası
Kayıt yaptıran tüm katılımcılara e-sertifika verilecektir.

İptal Koşulları
Yapılan kayıt rezervasyonlarının 25 Ağustos 2020 tarihine kadar iptali durumunda %50'si iade edilecek olup, 25 Ağustos 2020 tarihinden sonra iptali durumunda kayıt ücretlerinin hiçbir şekilde iadesi yapılamayacaktır.

Bildiri Gönderme Koşulları
  • Bildirilerin online sistem üzerinden girilmesi tek geçerli gönderim şeklidir. Sistemden bağımsız olarak e-mail ve posta yoluyla gönderilen bildiriler kabul edilmeyecektir. Bildiri gönderi adresi bdt2020.onlinebildiritakibi.com
  • Bildiri özeti genel kuralları kongre web sayfasında yer almaktadır.

Önemli Tarihler:
Panel önerileri için son tarih : 1 Temmuz 2020
Sözel bildiri son gönderme tarihi : 1 Eylül 2020
Poster bildiri son gönderme tarihi : 1 Eylül 2020
İndirimli kayıt ve konaklama tarihi: 1 Eylül 2020